مشاوره 24 ساعته: 09125613734 - 02632226141 - 02165102182 / حمل و نقل رایگان / قیمت مصوب کارخانه / 1 سال گارانتی / 5 سال بیمه

خرید گاوصندوق بانکی کاوه

لیست بهترین گاوصندوق های بانکی کاوه را در زیر با آخرین قیمت گاوصندوق بانکی کاوه می توانید ببینید، 

برای جزئیات بیشتر بر روی هر گاوصندوق کلیک کنید.

خرید ، قیمت و مشخصات گاوصندوق بانکی کاوه

در این مقاله به بررسی مشخصات فنی گاوصندوق بانکی کاوه می پردازیم که می توانید آن را مطالعه نمایید و از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار داده می شود، نهایت استفاده را برده باشید.

آیا شما با گاوصندوق بانکی کاوه آشنا هستید؟
نیاز به یک گاوصندوق سنگین کامل امن، ضد سرقت و ضد آتش سوزی دارید ؟

ما به شما توصیه می کنیم که تا انتها این مطلب را دنبال کنید تا بتوانید به محصول مورد نظر خود برسید.

گاوصندوق بانکی کاوه از انواع گاوصندوق ها به حساب می آید که وزن بالایی دارند و برای استفاده در مسسات و یا بانک ها ساخته شده است.

یک گاوصندوق در واقع یک محفظه ای است مستحکم و تقریبا ضد سرقت که برای نگهداری اموال، اسناد و مدارک مهم از آن استفاده می شود.

بسته به قیمت گاوصندوق بانکی ، دارای ویژگی های مختلفی است که امکانات متنوعی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

با خرید گاوصندوق بانکی کاوه بر اساس مدل های مختلف می توانید امکانات مختلفی از جمله ضد سرقت، قفل دیجیتالی، ضد آتش سوزی و دیگر امکانات دریافت نمایید.

اگر می خواهید یک گاو صندوق بانکی بخرید، باید به نکاتی در این باره توجه داشته باشید. ما درباره خرید گاوصندوق مخصوص بانک کاوه قصد داریم نکاتی را ارائه دهیم که حتما برای شما جالب خواهد بود.

این را هم متذکر می شویم که این مطلب در جهت افزایش اطلاعات شما در رابطه با گاوصندوق مدل بانکی کاوه نگارش شده است و هیچ گونه قصدی در آن دیده نمی شود و فقط حقایق ذکر می شود.

گاوصندوق بانکی کاوه

خرید گاوصندوق بانکی کاوه و نکات آن

گاوصندوق بانکی کاوه یکی از معروف ترین مدل ها و محبوب ترین مدل های برند گاوصندوق کاوه برای استفاده در بانک ها و موسسات می باشد.

به همین دلیل افراد بسیاری هستند که برای کسب اطلاعات در زمینه این نوع گاوصندوق به فضای اینترنت متوسل می شوند و به دنبال محتوا می گردند تا خیالشان از بابت خرید راحت باشد.

برای خرید گاوصندوق مناسب بانک کاوه با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت، باید به فروشگاه هایی مراجعه کنید که گاوصندوق را با قیمت کارخانه به شما عرضه می کنند. همچنین گاو صندوق در این فروشگاه به علاوه همه امکاناتی که گفته شد، دارای ارسال رایگان و تحویل درب منزل نیز می باشد.

قبل از خرید گاوصندوق بانکی کاوه به قیمت کارخانه باید تصمیم بگیرید که می خواهید در چه ابعادی این صندوق بانکی را تهیه کنید.

برای این کار شما نیاز دارید که با خودتان به مشورت بنشینید و ببینید که آیا یک گاوصندوق کوچک می تواند کار شما را راه بیندازد یا خیر؟ اگر در ادامه راه با حجم بیشتر از اسناد و مدارک مواجه خواهید شد ابعاد بزرگتری نیاز دارید.

گاوصندوق بانکی کاوه ارزان با امکاناتی نظیر ضد آتش سوزی، ضد سرقت در تمام ابعاد موجود می باشد.

شما می توانید بانکی گاوصندوق را در تهران و کرج به قیمت کارخانه تهیه کنید و آن را با ارسال رایگان درب منزلتان تحویل بگیرید.

خرید جدیدترین گاوصندوق بانکی کاوه در تهران با جدیدترین تکنولوژی های موجود در بازار، امکان پذیر است و شما می توانید بدون دغدغه به خرید خود بپردازید.

خرید گاوصندوق بانکی کاوه

نمایندگی گاوصندوق بانکی کاوه در کرج و تهران، این امکان را برای شهروندان این دو کلانشهر ایجاد می کند که می توانند به قیمت کارخانه و با بهترین کیفیت این گاوصندوق را خریداری کنند.

ارسال رایگان گاوصندوق بانکی کاوه به درب منزل، از ویژگی های خرید گاو صندوق از فروشگاه می باشد.

قیمت گاوصندوق بانکی کاوه با بهترین کیفیت

بهترین گاوصندوق بانکی کاوه ، قطعا گرانترین آن نخواهد بود. شما می توانید با تهیه محصولات خود از درب کارخانه به این علت که واسطه های موجود در راه خرید و فروش محصولات حذف می شوند، با قیمت بسیار کمتری، یک محصول با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت تهیه کنید.

قیمت صنف گاو صندوق بانکی کاوه ، قیمتی است که یک مرجع معتبر و ناظر از طرف دولت، آن را تعیین می کند.

اما برخی از مردم از این قیمت ها اطلاعی ندارند و به همین دلیل گاوصندوق هایی به قیمت گزاف تهیه می کنند.

قیمت گاوصندوق بانکی کاوه در تهران ، به عوامل بسیاری بستگی دارد.

یکی از این موارد وجود دلال ها و واسطه ها است که جهت بدست آوردن سود بیشتر به بازار وارد می شوند و با فروش محصولات به مردم با قیمت بالاتری به خواسته خود که سود بالاتر است می رسند.

گاوصندوق بانکی کاوه ضد سرقت ، یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت گاوصندوق می باشد.

امکان ضد سرقت بودن هرچقدر پیشرفته تر باشد، سبب افزایش قیمت صندوق بانکی می گردد. استفاده از نوع قفل ها ( رمزی، کلید دار، دیجیتالی ) نیز بسیار مهم است.

قیمت گاوصندوق بانکی کاوه

گاوصندوق بانکی کاوه ضد آتش سوزی، یکی از گاوصندوق ها با امکان مقاومت در برابر حریق می باشد که باعث افزایش قیمت می گردد.

این امکان بر روی همه گاوصندوق های معمولی دیده نمی شود، به همین دلیل جز امکانات حرفه ای و تخصصی می باشد که باید بهای آن پرداخته شود.

قیمت گاوصندوق بانکی کاوه به کیفیت آن نیز بستگی دارد.

قطعا خرید این گاو صندوق در بالاترین کیفیت، سبب افزایش قیمت آن نسبت به موارد بی کیفیت موجود در بازار خواهد شد. همچنین ابعاد یک گاوصندوق نقش مهمی در تعیین قیمت آن خواهد داشت.

مشخصات فنی گاوصندوق بانکی کاوه ضد سرقت

اگر در تهران و یا در کرج هستید و قصد خرید گاوصندوق بانکی کاوه را دارید، توصیه می کنیم که از این فروشگاه اقدام نمایید.

این فروشگاه با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت، محصولات خود را ارائه می دهد.

این مدل از گاوصندوق یا دارای قفل دیجیتالی است یا دارای قفل رمز دار خواهد بود.

در صورت داشتن قفل دیجیتالی، امکان کد دهی یا کشیدن کارت برای آن فراهم خواهد بود.

در صورتی که قفل رمز دار باشد، می تواند با کلید یا بدون کلید باشد.

گاوصندوق بانکی کاوه با قیمت ارزان و درب کارخانه، دارای امکان ضد آتش سوزی نیز می باشد.

اینگونه علاوه بر حفاظت اسناد و مدارک در برابر سرقت، آنها را در برابر حریق های عمدی یا غیرعمدی نیز ایمن نگه می دارد. این مقاومت به علت استفاده از بتن در دیواره های گاوصندوق می باشد.

گاوصندوق بانکی کاوه که به صورت رمز دار می باشد، این امکان را دارد که بر روی آن انواع قفل های دیجیتالی نیز نصب گردد.

مشخصات گاوصندوق بانکی کاوه

برای دیدن مشخصات گاو صندوق های بانکی کاوه در لیست بالا بر روی صندوق ممورد نظر کلی کنید تا وارد صفحه اختصاصی آن شوید

×

سبد خرید