مشاوره 24 ساعته: 09125613734 - 02632226141 - 02165102182 / حمل و نقل رایگان / قیمت مصوب کارخانه / 1 سال گارانتی / 5 سال بیمه
گذشته و آینده

فروشگاه گاوصندوق کاوه در سال 1336 در شهر کرج راه اندازی شد، از همان ابتدا هدف اصلی تیم ما جلب رضایت مشتریانمان بوده است و همین امر باعث پیشرفت روز افزون ما تا به امروز شد. اینک در عصر جدید مدیران با سابقه ما تصمیم گرفته اند که شعبه آنلاین (اینترنتی) خود را نیز راه اندازی کنند تا بتوانیم به شما عزیزان در سرتاسر ایران خدمت رسانی کنیم.

گارانتی و اصالت گاوصندوق ها

کلیه گاوصندوق های ارائه شده در این فروشگاه بطور مستقیم از کارخانه اصلی شرکت گروه صنعتی کاوه ارسال می شوند لذا می توان از اصالت تمام گاوصندوق ها اطمینان حاصل کرد.

تمام گاوصندوق های ارائه شده در این فروشگاه اینترنتی گاوصندوق دارای 5 سال بیمه تعویض و 1 سال گارانتی تعمیر برای ایجاد اعتماد لازم شما خریدار گرامی می باشند.

 

قیمت مصوب کارخانه گاوصندوق کاوه

قیمت گاوصندوق های ارائه شده در این فروشگاه اینترنتی گاوصندوق کاوه و همچنین در فروشگاه اصلی ما در کرج تمام طبق لیست قیمت مصوب شرکت گروه صنعتی کاوه (کارخانه گاوصندوق کاوه) می باشد و تمام خدمات جانبی ارائه شده طبق قوانین این کارخانه است. 

لذا اگر بدنبال قیمت مناسب و اصلی هستید مطمئن باشید که به فروشگاه نمایندگی اصلی کاوه مراجعه کرده اید.

حمل و نقل رایگان

برای سفارشات تهران و کرج تمام سفارش ها تا درب منزل بصورت کاملا رایگان ارسال می شوند و جای نگرانی ای برای شمتریان عزیز جهت دیافت گاوصندوق خود وجود ندارد.

قابل توجه عزیزان شهرستانی، صندوق های سفارش داده شده بصورت رایگان تحویل باربری می گردد و بعد از آن هزینه و دریافت آن توسط شما در مقصد صورت میگیرد.

×

سبد خرید