مشاوره 24 ساعته: 09125613734 - 02632226141 - 02165102182 / حمل و نقل رایگان / قیمت مصوب کارخانه / 1 سال گارانتی / 5 سال بیمه

لیست بهترین درب های خزانه کاوه را می توانید از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی به همراه آخرین قیمت درب خزانه کاوه دریافت کنید.

مشاوره 24 ساعته: 09125613734 – 02632226141 – 02165102182 / حمل و نقل رایگان / قیمت مصوب کارخانه / 1 سال گارانتی / 5 سال بیمه


 مشخصات قیمت و خرید درب خزانه کاوه 

 امروز قصد داریم مشخصات فنی درب خزانه کاوه را بررسی کنیم، بعد از خواندن این صفحه می‌توانید تصمیم بگیرید که درب خزانه کاوه مورد نیاز شما میباشد یا خیر. 

در صورتی که نیاز به خرید درب خزانه کاوه دارید و یا احتیاج به دریافت اطلاعات دقیق و کامل تر دارید توصیه می کنیم که همین الان با تیم پشتیبان ما که شماره های آن در بالا آورده شده تماس بگیرید تا دقیق و سریع تر شما را راهنمایی بکنند.

 در بخش خزانه کاوه از انواع محصولات بسیار امن برند کاوه میباشد،  که در حال حاضر این برند یکی از معروفترین برند های فروش انواع گاوصندوق و درب خزانه در کشور است.

مطمئناً هر درب خزانه ایمنی قابلیت ها و ویژگی های خاصی دارد که در این رابطه برند کاوه نیز در پای خزانه بسیار امن و حرفه ای طراحی کرده است.

 درب خزانه کاوه را می توانید در اکثر مواردی که نیاز دارید استفاده ببرید این درب ها در حالت های مختلف تولید شده اند و دقیقاً برای رفع نیاز شما ساخته شده اند.

 خرید درب خزانه کاوه

درب خزانه کاوه یکی از محبوب‌ترین درب های مخصوص خزانه در بازار فعلی می باشد.  مطمئناً خرید درب خزانه ضد سرقت نیازمند این است که یک فروشنده معتبر پیدا کنید.  به علاوه بر قیمت مناسب کیفیت و اورجینال بودن در نیز توسط این فروشنده تضمین شود.

 خوشبختانه تمام محصولات ما به صورت مستقیم از کارخانه کاوه دریافت و ارسال می شود،  لذا این اطمینان برای تمام مشتریان وجود دارد که در بخش خزانه و گاوصندوقهای کاوه ارائه شده در این فروشگاه اینترنتی گاوصندوق همگی اصل بوده‌اند و کاملاً کیفیت آنها تضمین می شود.

 فروش درب خزانه کاوه در تهران و کرج انجام می‌شود محصولات مستقیما از کارخانه کاوه برای مشتری به صورت رایگان ارسال خواهد شد. 

 قابل ذکر است که درب مناسب خزانه کاوه دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال بیمه کارخانه می باشد.

قیمت درب خزانه کاوه

 قیمت در خزانه کاوه دقیقا همان قیمت مصوب کارخانه کاوه می باشد و حتی هزار تومان هم تغییر نکرده است،  برای دریافت آخرین قیمت درب خزانه می توانید با شماره های ارائه شده در بالای صفحه با ما تماس بگیرید.

دقت داشته باشید که بهترین درب خزانه گرانترین آنها نیست بلکه  دری که دقیقاً نیاز شما را برطرف کند بهترین آنها خواهد بود پس برای انتخاب بهترین در خزانه برند کاوه پیشنهاد می کنیم همین الان با ما تماس بگیرید تا راهنمایی ها و مشاوره رایگان لازم را برای خرید درب خزانه کاوه از ما دریافت کنید .

قیمت درب خزانه کاوه معمولاً به دلیل وجود واسطه ها و دلال ها در بازار فعلی متغیر است،  اما خوشبختانه فروشگاه گاوصندوق کاوه قیمت خود را به صورت مستقیم از کارخانه دریافت و به مشتری ارائه می‌دهد و در این بین هیچ‌گونه واسطه و دلالی وجود ندارد.

جهت خرید درب خزانه در تهران و یا خرید درب خزانه در کرج می‌توانید با ما مستقیماً در تماس باشید فروشگاه اصلی ما در کرج میباشد و برای افراد دیگر نیز که در تهران یا استان های دیگر ساکن هستند مستقیما از کارخانه درب خزانه مورد نیازشان ارسال خواهد شد.

 

×

سبد خرید